Koncept Honda BT4 "INTERCEPTOR"

Koncept CB4 „Interceptor“ dodává přehlídce modelů Honda na veletrhu EICMA futuristický rozměr.

Součástí stánku značky Honda na veletrhu EICMA 2017 je opět prostor nazvaný Design Studio, v němž se představí výsledky práce designérů z výzkumného a vývojového střediska Honda v Římě.

Letošním lákadlem je CB4 „Interceptor“ – výsledek pokračujícího vývoje založeného na konceptu „Neo Sports Café“, jehož první plody ztělesnil koncept – CB4 Concept, představený na EICMA v roce 2015. Nový koncept se vyznačuje evokujícím „Sport Endurance“ (sportovně-vytrvalostním) podtónem původního designového jazyka CB4 Conceptu a přináší novou perspektivu do světa Café Racerů, z nichž tato řada vychází.

Koncept je celý vyveden v černé barvě, jež kombinuje eleganci a sportovní charakter, a zároveň ponechává prostor pro začlenění futuristických technologií do plynulých designových linií. V přední části stroje se nachází ventilátor, sloužící k přeměně kinetické energie stroje na elektřinu napájející dotykový displej, umístěný na nádrži. Displej zajišťuje nepřetržitou konektivitu a umožňuje jezdci sledovat cestu na digitální mapě, zavolat pomoc v případě nouze, nebo prostě připojit další zařízení.

c3r-2
c4r
c4r-2
c4r-3